SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet peugota 407
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
26,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
108993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet peugota 407 hdi 16 2007 vetura posedon kto te gjera , klim tronic , abs , navi , karrika me rrym edhe me nxemje , cenzora parkingi , cenzora per pastrimin e dritave , hapejen e panorames me rrym dhe shum gjera ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardi
Oslo, Norway
045695043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »