SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes S 320 CDI 2000 i padoganuar
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Janar '16
Lloji :
Mercedes S 320
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
3222.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
108995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura MErcedes S Clas 3200 cdi model i 3222, viti i prodhimit 2000,i sapoardhur nga gjermania pa dogan,posedon kto paisje:
Karrigat me ngrohje,memorie komanda,vibrim lekur.
xhamat elektroni
NAvigacion,tv,radio cd,telefon
Komandat timon
tempomat
airmatic
klima dy zonale digjitale
automatik tiptronik
ksenon
fellga 20 inxh
etjjjjj

Bejm edhe ndrrim me vetur tjeter
Informata rreth publikuesit
Fidan H.
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »