SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 2
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
108999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 1.6 turbo disel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albanik
Podujeva
045678772
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »