SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Saxo
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2002
ID e produktit :
109039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen Saxo 1.1 I Padoganuar2002170.000 Km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alb
Prizren
049268168
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »