SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen Xantia 2.0 HDI NRIM ME jeep Grand cherooke shtoj pare
Çmimi :
€2,999.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '13
Lloji :
Citroen Xantia
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
10905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen Xantia 2.0 HDI viti i prodhimit ( 2001 ) , i ka te kaluara 136.000 , i rixhistruar rks, ne gjendje shume te mire
*KLIM AC
*4 Airbag
*ABS
*ESP
*XHAMAT Elektronik
* Hapet me Telekomand
* Komanda ne timon
Informata rreth publikuesit
Pllumbi
Peja
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »