SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford connect 1.8
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2007
ID e produktit :
109060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ford connct 1.8 transit osht ne gjendje te mir i sapo ardhur nga Gjermania per meshum info: 049690200
Informata rreth publikuesit
liridoon._
049690200
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »