SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet- Golf4.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
109066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4. Viti 1999. TDI 1.9Postuar nëpërmjet celularit. 044624317.. 049422525
Informata rreth publikuesit
Xhavit
Prishtinë
044624317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »