SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 607 Diesel 2.7 automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
Lloji :
Peugeot 607
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
ID e produktit :
109083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 607 Diesel 2.7 automatik, full extra. Senzora parkingu para mbrapa, ulest lekur me nxemje para-mbrapa, dritat automatik xenon, liber servisi.

I pa doganuar.

Tel: 049-88-11-44

Mundesi nderrimi me ndonje pikap Wolkswagen Caddy. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzoni
049-88-11-44
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »