SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes benz e280 evo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
2008
ID e produktit :
109085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes benz evo me kamer,3 ngjyresh dritat bi xenon xhamat color avantgarde 2008 bejm ndrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Mitrovica, Kosovo
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »