SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,634
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
109094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 (TDI) tkuqe 4motion 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toli Albina
Krajk
049816312
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »