SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
109105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi a4 3.0sline quattro v6 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Toli Albina
Krajk
049816312
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »