SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Vetur Opel Astra 2.0 DTI
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:56
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,474
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
109108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ISA PLLANA 044 453 302
Informata rreth publikuesit
Isa
Obiliq
Obiliq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »