SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 S-line 2009
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
109116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi S-line 2009
Me dogan te paguar,full extra me liber te servisit
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
engjull
Ferizaj
045471091
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »