SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet nderrohet
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
358,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
109118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shite ose behet ndrrim fiat punto 2000 1.9 dizel regjistrim deri me 7 gusht 2016 kilometrazha 358 mij ne gjendje te rregullt
045470308 labinoti
Informata rreth publikuesit
Ilir
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »