SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ML 400
Çmimi :
€7,100.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
4000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
109120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ml 400. viti i prodhimit. 24.10.2004. full extra goma te reja dimri. fellne etj.vetura esht ne gjendje te regull regjistrimdej ne muaj mars 2016.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
044584444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »