SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
wv passat 2001 t(di)
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
21,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
109123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
passat 2001 1.9 t(di) karavan automatik klimatronik 4 xhama me rym ne gjendeje shum te regullt servisat e kryera 11muj regjistrim etj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ridvam
+37745665611
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »