SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touareg 5.0 Dizel
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2004
ID e produktit :
109129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Taureg 5.0 Dizel 2004 1'vit regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ergim
Ferizaj
044996123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »