SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c220
Çmimi :
€2,590.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1993
ID e produktit :
109140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen e tipit mercedes c-class i vitit 1993
vetura posedon:karrigat me nxemje, pasqyret me komand me rrym, pozicionimin e dritav ne menyr manuale me rrym, sistemin e frenimit ABS. SRS. EDC...etj... verura esht e qlajmruar (ska regjistrim)
denim..UHAREKPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
morina
Therandë
049000000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »