SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
109143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2.0 tdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Ferizaj
O44456761
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »