SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw seria 3 2005
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
BMW 3 Series
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
109153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw seria 3 2000 benzin 2005Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Paris
Lazarat
+355 67 480 1990
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »