SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat bravo 1.9 dizel 98
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
109158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat bravo 1.9 dizell 1vit rks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ximyii
Göttingen
049577249
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »