SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW T4 2.4D , viti 1994
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1994
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
109173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne shitje Transporter Volkswagen T4 viti I prodhimit 1994 .
javen e kaluar eshte sjell prej zvicres dhe eshte I pa doganuar.
eshte ne gjendje te rregullt , I ka gjithsej 120.000km te kaluara (Kilometrat jane origjinale , e kemi librezen e servisit dhe aty vertetohen kilometrat)
Servisimi I automjetit eshte ber qdo 2 vite ne menyre te rregullt , servisi I fundit ka qen ne vitin 2014 , automjeti eshte I servisuar deri ne fund te vitiT 2016
-Kubikazha e automjetit 2400cm3
-Motorri 2.4 diesel
Motorri ne gjendje te re , sikur te ishte tani I prodhuar
:-Ngjyra e hirte
Rimorkio 2.5m e gjate
Pesha e automjetit 1580kg
Pesha per ngarkese 960kg
Berat Sopi nr +37744135145
Qmimi.- 4000
Informata rreth publikuesit
kosova
Caparc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »