SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
109177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Ibiza 1.9 TDI
- Viti i prodhimit 2001
- Regjistrim 1 vit
- Ngjyra e kaltert metalike
- ABS përfshirë edhe ESP
- Timoni servo elektromekanik
- “Climatronic Funksionale”
- Xhamat para/mbrapa elektrik
- Pasqyret me rregullim elektronik
- Bordkompjuter
- Mbyllje qendrore me teledirigjim dhe Alarm
- Dritat me rregullim të lartësisë
- Drita të mjegullës
- 4x Air Bag
- 4x Goma te Dimrit te Reja
- Servisin e posa kryer
Informata rreth publikuesit
Qlirim
Prishtinë
044662500
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »