SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini Coper 2015
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2015
ID e produktit :
109195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mini Coper është ne gjendje shum te mir siq shihet ne foto

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ADRIATIKI
Gjakovë
044334338
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »