SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet: citroen c8 2.0 2005
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Citroen C8
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
197
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
109203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen c8 2.0 viti 2005 i sapo ardhur nga zvicrra vetura osht shum e mir si gjendje teknike ashtu dh nga pamja.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edison
Pristina
044-125-062 049-171-044
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »