SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golfin 4 isapo ardhen nga gjermonia pa dogan full extra
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
109211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golfin 4 isapo ardhen nga gjermonia pa dogan full extra
automatik tip tronik
extra ka karrikat ilkur + nxemje
senxor te parkingut
libra te servizit
novi te madh
pullat pe rmuzik ne timon
dy qellca
esp
abs
asr
alarem
+377 45 866 673
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
045 866 673
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »