SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda VFR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '17
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
39,000
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
1988
ID e produktit :
109231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HONDA VFR 750 kubik i po sa ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Islam
Ferizaj
044942774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »