SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion Man
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
Lloji :
Man
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2001
ID e produktit :
109236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamion Man me cerade , ka edhe rimorkion e dytë . Kamioni eshte ne gjendje shume te mire . Viti i prodhimit 2001 . Per me shume informata 049816456Postuar nëpërmjet celularit. Eshte si ky ne foto vetem se eshte me i ruajtur dhe ka rimorkion ( spjegim: kjo foto eshte marr nga dikush tjeter por kamioni eshte i te njejtit lloj)
Informata rreth publikuesit
Defrim
049816456
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »