SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
ID e produktit :
109244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
psh shitet golf 4 viti 2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kipi
Tirana, Albania
0693482420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »