SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes a clase 170
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '16
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1998
ID e produktit :
109255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes a clase 170 cdi , Avantagarde.
Posedon : klim , abs , esp , asr , centrall , pasqyret me nxemje , dritaret elektronik , cd player me navigation..
Eshte ne gjendje te mire teknike , shpenzimet e vogla..
I vozitur nga nje person..
044704484
Regjistrim 1vit deri me 5 janar 2017..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Gjilan
044704484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »