SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Airbags
ID e produktit :
109260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 TDI ME 2 TE KUQE,ME SERVISIM TE KRYM REGJISTRIM DERI GUSHT 2016 ME 2 PAR GOMA EDHE DIMRIT EDHE TE VERES .... TELI 044368701
Informata rreth publikuesit
Flakron
Gjilan
044 368 701
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »