SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a3 automatik 2005
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2005
ID e produktit :
109262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a3.. 20 TDI automatik DSG viti 2005 qmimi 6500 euro-- vetura esht e posa ardhur nga gjermania--- vetura ka 183.000 km me liber servisit dhe esht ne gjendje shum te mir--- tele 044 193727 ---049 522-786............... ndrrim jo......................................
golf 4 pacific. vw polo.opel corsa.opel astra. vw tauran. vw golf 4 pacifik.golf 4. golf 5. golf 6. golf 7. peugeot. mercedes.vw passat.audi a4.audi a5. audi a6.audi q7.bmw x5. bmw x6. bmw 320.audi a2.mercedse c 220.mercedse e 220.audi a3.
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
044354454
emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »