SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U Shitttt Golf 4
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
109264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golfin ne gjendje shum te mire teknike nuk ka nevoj per asnje cent investim eshte shum i ruajtur dhe i paster mrenda
posedon klima , goma te dimrit , regjistrim 6 muaj , dhe nuk eshte hipotek mundente perkthehet menjehere.
nr i tel viber 044800076 dhe 045147147Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vsadulla
044800076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »