SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet volksvagen bora 1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
109266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet volksvagen bora 1.9 tdi (di) tkuqe 2001 ne gjendje shum te mir rexhistrim edhe 1 vit ndrrimi i mundshum

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
labrion
Vushtrri
044973331
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »