SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mercedes Ml270
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Mercedes ML 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
109274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercdes Ml270 ardhur nga zvicrra i rigjistruar ne RKS , ne gjendje te rregullt , posedon 8 par guma me felge.
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »