SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 2004
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
109284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet OPEL Meriva
Viti i prodhimit 2004
1 Vit Regjistrim
Diesel
1.7Cdti, 74kW (100ps) Ecotec
5 Ulse
Gjamat e Para Elektronike
Navigation,DVD,Bluetooth,SDcard
Kamer per parking
Sensora te parkimit
2Celsa rezerv
Goma te dimri komplet me AluFellge+Goma te veres me AluFellge
Te gjitha serviset ne rregull.
Mund te na kontaktoni eshe ne Viber ose WhatsUp +37744547579
Informata rreth publikuesit
arben
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »