SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedesi 2.7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
Mercedes C 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
256,789
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
109314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 2.7 170 ps Esht ne gjendje te rregullt pune esht i rajtun Regjistrim ka hala pronar i par esht i ardhur nga zvicra me libra te servisit te gjitha 5.5l ne autostrad 1/100 6l Lokal 1/100 Goma te reja te dimrit + te veres esht automatik tip.tronik Mund tme kontaktoni dhe ne viber per meshum +386 49 690 643

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sokool
Gjilan
+38649690643
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »