SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW EOS shitet ose nderrohet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Eos
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
109323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VIBER 049 182 534 ... vw eos 2.0 fsi 2006 Kabriolet.ekran touch screen ulse me nxemje ulse lekur fellne 18 drita xenon gjama te zeza . auspuh dhe amortizera sport etj. full ekstra 4 Goma te reja te dimrit. ABS&ESP.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nikson
Klinë
049 182 534
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »