SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes kasketen
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Yamaha YZF-R1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1000.00
Viti :
2013
ID e produktit :
109331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kasketer per motorKasketa eshte e re e pa perdorun e kam pru prej jashtit Pershkak se mu ka prish motori jom tu e shit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dini
049517306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »