SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Urgjent Mercedes 190
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1988
ID e produktit :
109342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes 190

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Emrah
Tërstenik
049444082
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »