SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Calibra
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
Opel Calibra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1992
ID e produktit :
109358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Calibra. 2.0. 16 v

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Kaçanik
045461746
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »