SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zafira
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
44
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
109372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes zafiren ne gjendje te rregullt me shum ne viber +37745534309

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elton
Ferizaj
044121317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »