SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhip Ml 270
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
Lloji :
Mercedes 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
32,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
109388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smajli 044581088
Informata rreth publikuesit
Dardan
Runik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »