SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touareg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2004
ID e produktit :
109395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Vw touareg 5.0 v10 dizel bi turboKarrika lëkur me nxemje para dhe mrapaHapja dhe ndezja e kerrit pa qelësAmortizerat me ajer uljet dhe ngritet Me servis te kryer ne gjendje te mir teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
045555393
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »