SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C5
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Citroen C5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
109397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Citroen C5 2.0 HDi.Viti i prodhimit 2003. Vetura ka vetëm një ditë që ka ardhur në Kosovë. "VETURA NUK ËSHTË E DOGANUAR" Ky Citroen është një model më i avancuar nga Citroenët tjerë (Crystal) që do të thotë ka edhe PANORAMËN dhe një Frigorifer.Citroeni poashtu posedon:Klimën,ABS,Servo (timonin hidraulik). Frenat dhe friksioni janë të reja.
Për info më të hollësishme telefononi në numrin më poshtë:
049-617-705
Mund të thërrisni edhe në viber.
Informata rreth publikuesit
Vcom
Prishtinë
049617705
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »