SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 407- 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
109401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 407 2.0 dizel 2005 ne gjendje shum te mir e sa po ardhur na zvicrra 6 shpetsi panoram me klim me krejtPostuar nëpërmjet celularit. 049890082 / 043915502
Informata rreth publikuesit
edison
Gjakovë
edoos79@gmail.com
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »