SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
Ekstra :
Hidraulik
ID e produktit :
109426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 2 ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 1991 1.9 tdi i regjistruar deri me 18 maj 2016.
nr tel: 045384448
Informata rreth publikuesit
ermal
Prishtinë
045508173
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »