SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda 2
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '16
Lloji :
Mazda Mazda2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
109450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mazda 1.4 benzin 2003
12.muaj regjistrim
044-949-902+viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Las Vegas, Nevada
044949902
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »