SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
volvo v40 t4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
ID e produktit :
109459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet volvo v40 t4 2.0 benzin=turbo (200ps) , me tabela te ch. viti 2003
Informata rreth publikuesit
Elton
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »