SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
hyundai tucson
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Lloji :
Hyundai Tucson
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
97,021
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi
ID e produktit :
109462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte ne gjendje shume te mire si na ana motorrike ashtu dhe xhenerike.Ajo eshte perdorur shume pak ne shqiperi pasi ka ardhur nga italia. Motorri 1.9 naft.Cdo gje eshte funksionale.Makina eshte e gacme per cdo lloj prove nga ana juaj. nr tel 0693816922
Informata rreth publikuesit
Klevis
Lárissa, Larisa, Greece
Lárissa, Larisa, Greece [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »